Proč MK nemovitosti?

MK nemovitosti, spol. s r.o. byla založena v roce 2009 a již od svého založení poskytuje bydlení ve vlastních nemovitostech na Ostravsku a Frýdecko-Místecku. Naším cílem je poskytovat dlouhodobé kvalitní a příjemné bydlení v domech a bytech, které udržuje neustále v bezvadném stavu.

Nabídků našich domů, bytů a dalších nemovitostí si můžete snadno prohlédnout na našich webových stránkách, které vám poskytnou snadnou orientaci v naší nabídce. V případě, že si z naší nabídky nevyberete bydlení podle svých požadavků, neváhejte se na nás prosím obrátit. Stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář na našich webových stránkách a my vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat. Rádi vás případně zařadíme do naší databáze čekatelů na pronájem a budeme vás postupně informovat o nových nabídkách z našeho portfolia.

Veškeré pronájmy našich nemovitostí procesně zprocesovává společnost LK byty, která se také stará o veškerý kontakt s našimi klienty. Před podpisem nájemní smlouvy, která podléhá realitním standardům a zároveň splňuje všechny zákonné požadavky, je zájemce povinen uhradit provizi zprostředkovali ve výši měsíčného nájemného, dále je povinen složit smluvní vratnou kauci společnosti MK nemovitosti, kterou v této věci opět zastoupí zprostředkovatel LK byty.

Veškeré ceny na těchto webových stránkách jsou uvedeny včetně DPH, které v současné době činí 21%. MK nemovitosti spol. s r.o. je plátcem DPH.


Využijte i vy služeb MK nemovitosti spol. s r.o., a uvidíte, že uděláme maximum pro vaše spokojené dlouhodobé bydlení.

Kontaktujte nás

Iniciály společnosti:

MK nemovitosti, spol. s r.o.
Lešetínská 701/47
719 00 OSTRAVA-KUNČICE

IČ: 28593421
DIČ: CZ28593421

Kontaktní údaje:

Tel.: +420 596 237 746-8, kl. 41
Mob.: +420 602 383 366

info@mknemovitosti.cz